2D foto in glas Waxinelichthouder rechthoek

KRISTALGLAS WAXINELICHTHOUDER MET 2D FOTO

Ervaar de magie van gepersonaliseerde kunst met onze 2D foto in glas rechthoekige waxinelichthouder. Deze betoverende houder, gemaakt van het meest zuivere k9 kristalglas , tilt jouw kostbare herinneringen naar een geheel nieuw niveau.

Jouw favoriete foto laseren we met een ongelooflijke precisie in 2D in het rechthoekige glas, waardoor er een bijzonder diepte-effect ontstaat. Met zijn tijdloze elegantie onder het warme licht van een waxinelichtje, maakt deze houder van elk moment een speciale gelegenheid. Deze 2D foto waxinelichthouder is het perfecte cadeau aan een dierbare of jezelf.

MOGELIJKHEDEN BIJ JUST MORE GIFTS

De mogelijkheden van Just More Gifts zijn eindeloos. We maken de gravering in onze glazen 2D waxinelichthouders volledig op maat. Of het nu gaat om het vereeuwigen van een dierbare foto, het graveren van een inspirerende tekst of gedicht of zelfs een gedetailleerde illustratie of lijntekening. Just More Gifts grafeert het allemaal met uiterste zorg en nauwkeurigheid in het kristalglas.

Dankzij onze geavanceerde lasertechnologie creëren we een uniek en persoonlijk kunstwerk dat recht doet aan jouw speciale momenten. Elk detail zetten we met de grootste zorgvuldigheid, waardoor een gedenkwaardig object ontstaat dat jarenlang meegaat.

VOORDELEN WAXINELICHTHOUDER RECHTHOEK

  • Elk product polijsten we met de hand en controleren we op oneffenheden.
  • Compact formaat: 50x80x50 mm (HxBxD)
  • Afgewerkt met een nette facet rand
  • Witte gravure voor een strak design

SOKKEL VOOR JE WAXINELICHTHOUDER

Maak jouw 2D foto in glas waxinelichthouder nog mooier met onze sokkels. Deze toevoeging zorgt voor een unieke, sfeervolle en luxe uitstraling. Of je nu kiest voor een sokkel zonder licht of een sokkel met verlichting, er is altijd een sokkel die past bij jouw product. Onze sokkels zijn beschikbaar in verschillende groottes.

Gewicht 522 g
Afmetingen 5 × 5 × 8 cm
Afwerking

Afgewerkt met een mooie facet rand

Annulering mogelijk

Nee, gepersonaliseerd artikel valt buiten het retourrecht

Geschikt voor

1-2 gezichten of 1-2 dieren

Gravure

De kleur van de gravure is wit

Materiaal

Optisch helder K9 kristalglas

Of geschikt voor

1 voertuig of 1 gebouw

Vorm

Rechthoek

2D foto in glas – Waxinelichthouder rechthoek – Kristal Glas

|Artikelnr.:  W58

Verwachte leverdatum: 2-3 werkdagen

x
1x
2D foto in glas
59,00
Totaalprijs (incl. btw): 59,00
Offerte aanvragen
Boven €75 gratis verzending Afhalen is ook mogelijk
Gegarandeerde optimale prijs-kwaliteitsverhouding Alles in eigen productie
Meer dan 150 verkooppunten in Nederland Supersnelle levertijd

Heb je hulp nodig?

Raymond Pellicaan Eigenaar Just More Gifts

Hoe bestel je een foto in glas?

Welke foto is geschikt?

Voor het beste resultaat gebruik je een foto die:

  • scherp en niet bewogen is;
  • goed belicht is;
  • niet te donker of overbelicht is;
  • voldoende contrast bevat;
  • het gezicht of onderwerp duidelijk laat zien;
  • zo min mogelijk wordt bedekt door haren, handen, schaduwen of voorwerpen;
  • groot genoeg is om voldoende details te kunnen herkennen.

Een kleurenfoto en een zwart-witfoto zijn allebei geschikt.

Geschikte foto

Geschikte foto

Onderbelichte foto

Onderbelichte foto

Overbelichte foto

Overbelichte foto

 

Wil je een gewone afgedrukte foto op fotopapier aanleveren? Neem dan contact op met de klantenservice via +31 23 56 200 34.

Fotocontrole

Iedere aangeleverde foto wordt gecontroleerd op:

  • scherpte;
  • belichting;
  • contrast;
  • zichtbaarheid van het onderwerp;
  • geschiktheid voor het gekozen glasformaat.

Wanneer wij twijfelen of de foto een goed resultaat kan opleveren, nemen we contact met je op voordat we starten met produceren.

Let op: details die niet zichtbaar zijn op de originele foto, kunnen niet betrouwbaar aan het ontwerp worden toegevoegd.

Lukt online bestellen niet? Mail dan je foto naar bestellen@justmoregifts.nl en vermeld:

  • naam
  • adres
  • postcode
  • plaats
  • e-mailadres (voor track & trace)
  • gewenste verzenddatum
  • eventuele tekst
  • hoe je de foto wilt laten uitsnijden, bijvoorbeeld gezicht, bovenlichaam of hele persoon
  • of je de foto met of zonder achtergrond wilt

Daarna ontvang je een voorbeeld ter controle en een factuur met betaallink. Na jouw goedkeuring en betaling gaat de bestelling in productie.

 

Proces

1

Download een foto van je digitale album via je computer, je mobiel of tablet, je Facebook- of Instagram account.

2

Heb je een verkeerde foto gekozen? Verwijder deze dan gewoon en kies een andere foto.

3

De geschikte foto kan je zelf vergroten, verkleinen of omdraaien door de balkjes te verschuiven.

4

Is je ontwerp klaar? Voeg je ontwerp dan toe aan het winkelwagentje. Je kunt voor het afronden van je bestelling nog naar je personalisatie kijken en eventueel nog een aanpassing aanbrengen. Verstuur al je gegevens veilig online met de beveiligde verbinding.

5

Nu nemen we het van je over. We starten met de personalisatie van je eigen ontwerp. Binnen 1-2 werkdagen bezorgen we de bestelling bij jou thuis.

bestelproces

Tevreden klanten

Patrick Gorrens

30 juli 2025

Snelle levering, mooi geëtst De foto was zeer mooi verwerkt, zonder de storende achtergrond. Er werd een traantje gelaten.

Isabelle Detry

20 januari 2025

Prachtig gedaan! Onze collega is overleden en heb dit laten maken als aandenken voor haar man.

Veilig betalen

© 2026 Justmoregifts.nl all rights reserved.